DUYURULAR :
Kategoriler
Yemek Kitabı
#
Sayfa :
225 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
18,5 X 22,5 
Son Baskı :
17 Mayıs, 2017 
İlk Baskı :
04 Haziran, 2015 
Barkod :
9786051711102 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Afiyetle Diyet Tarifleri


Dilara Koçak

2009 yılında yayımlanan Afiyetle Diyet kitabım duygusal açlık ve diyet motivasyonu konularında binlerce insana yol gösterici bir kılavuz niteliği taşımaktaydı. 

Kitabın içinde tariflerin yer aldığı küçük bir bölüm vardı, ancak zaman içinde danışanlarım ve okuyucularımın geri bildirimleriyle yemek tariflerinin motivasyonda çok daha önemli bir etken olduğunu fark ederek tariflerin yer aldığı bu yeni kitabı sizlerle buluşturmaya karar verdim.

Bu kitabı danışanlarım, takipçilerim, okurlarım, izleyicilerim ve iyi yaşam dostlarımla birlikte hazırladık. Kitapta yer alan ve her birinin ayrı birer başarı hikayesi bulunan Alara Özsan, Arzu Atabarut, Ata Eremsoy Barış Turanlı, Cantekin Temizer Ceren Paşaoğlu, Güliz Onursal, İlkyaz Kocatepe,Lâle Rona, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Nuri Has, Ozan Akgün, Rıfat Saban, Sanem Kardıçalı Tezman, Selin Çebi, Şebnem Çapa bu projede benimle birlikte olup hem diyet süresince en çok beğendikleri tarifi hem de kendi motivasyon kaynaklarını sizler için paylaştılar.  
                 
Afiyetle Diyet Tarifleri’ni okurken sadece tarifler görmeyeceksiniz, diyet ipuçlarını öğrenecek doyurucu, pratik ve sağlıklı lezzetlerle tanışacaksınız.nışacaksınız.

 

 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!