DUYURULAR :
Kategoriler
Gezi Kitapları
#
Sayfa :
222 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 21 
Son Baskı :
06 Ekim, 2022 
İlk Baskı :
06 Ekim, 2022 
Barkod :
9786254492525 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Butik Oteller
''Türkiye'den Seçtiklerim''

Saffet Emre Tonguç

Bilgiye ulaşmanın kolay ama süzmenin zor olduğu bir çağda GÜNCEL, GÜVENİLİR ve RAFİNE bir seyahat rehberine duyulan ihtiyacı fark edip düştük yollara. Türkiye’nin farklı köşelerinden turizmin “iyi örnek”lerini keşfetmek için binlerce km yol aştık. Deneyimleri izlenimlerle harmanladık, tarihten ve bugünden bilgiler ekleyerek zenginleştirdik ve ortaya özel bir seçki çıkardık.
Tanıştığımız her yeni insan, gördüğümüz her yeni otel farklı bir pencere açmamızı sağladı. ÖZGÜN, BAĞIMSIZ, NİTELİKLİ bir kitabı, birbirinden güzel fotoğraflar eşliğinde sunmak kolay değildi ama zor olanın kıymetini siz değerli okurların fark edeceğine olan inancım tam.
Bu bir otel rehberinden öte, deneyimlerden süzülenlerin yansıtıldığı, keyifle okunacak ve farklı alanlarda ufkunuzu zenginleştirecek bir kitap. Sayfaları çevirdikçe tarihle bugün arasında gidip gelen bir yolculuk yapacak; İstanbul’dan İzmir’e, Kapadokya’dan Mardin’e, Eceabat’tan Konya’ya uzanan birçok yerin güzelliğini avuçlarınızın içinde bulacaksınız.
Okuyun, fark edin, yeni keşifler için yollara düşün. Çünkü “Gezmek yaşamaktır!”

 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!