DUYURULAR :
Kategoriler
Polisiye
#
Sayfa :
352 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
12 X 20 
Son Baskı :
08 Temmuz, 2020 
İlk Baskı :
08 Temmuz, 2020 
Barkod :
9786254490682 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Hesabım Var
Bir Selman Bulut Polisiyesi

Onur Ünlü

Onur Ünlü’nün özgün hafiyesi Selman Bulut’un maceraları sürüyor. “İtirazım Var”ın hikâyesi kaldığı yerden “Hesabım Var” ile devam ediyor!..

Selman Bulut, kısa bir zaman önce, puslu bir şubat günü, Selimiye sırtlarındaki yarı-görkemli camisinde işlenen ve şeytani bir şekilde üzerine yıkılan karanlık bir tefeci cinayetini, cümle namlı dedektife nazire yaparcasına, kendi başına çözmüştür. Ne var ki katil, müstakbel damadıdır. Bu travmayı atlatamayan güzeller güzeli kızını, Zeynebini, ciğeri yana yana bir akıl hastanesine teslim etmeye mecbur kalan Selman Bulut, imamlıktan zorunlu istifasının ardından, eski müezzini, daha eski evlatlığı ve her daim yoldaşı Efrahim’le birlikte, Laleli’de bir pavyonda çalışmaya başlar. 

Bir zamanların namlı boksörü Selman Bulut, yaşamak uğraşının kaderin eline bırakılmayacak kadar ciddi bir mesele olduğunun bilinciyle, emektar bağlaması Muhsin’in tellerine tutunarak, huzurlu bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Ama nafile! Yine çirkin ve karanlık cinayetlerin ortasına savrulan, eski imam, nevzuhur dedektif ve taze âşık Selman Bulut olacaktır. 
Cesetler, sırlar, seccadeler, kuyular, selfiler, şarkıcılar, yokluklar, izmaritler, polisler, kroşeler, kanlı yaralar, büyük cennet yangınları ve hakikatin kadife örtüsü aşkına! 

İtirazım Var’dan devamla Hesabım Var!


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!