DUYURULAR :
Kategoriler
Kadin Erkek
#
Sayfa :
323 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 21 
Son Baskı :
15 Ağustos, 2005 
İlk Baskı :
15 Ağustos, 2005 
Barkod :
9789752976603 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Türkiye’de Cinsellik


Akif Poroy

Cinsellik, her ferdi ilgilendiren, hem beden hem de ruh sağlığı açısından insan üzerinde büyük etkileri olan, aynı zamanda çözülmesi zor toplumsal sorunlara neden olabilen hassas bir konudur ve sağlığımızın en temel olgusudur.

 

Amerikan ve Alman ekollerinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak uzun yıllar çalışan, tıbbi seksoloji dalında pek çok araştırma yapan Dr. Akif Poroy, on birinci kitabı olan Türkiye’de Cinsellik’te orgazm olmama, vajinizm, erken boşalma gibi cinsel sorunların tedavisi ile ilgili yıllardır uyguladığı çözüm yöntemlerini sunuyor. Çok eşlilik, dulların cinsel yaşamı, cinsel fanteziler, sanat edebiyat ve modada cinsellik, ünlülerin yaşamı, lezbiyenler, homoseksüeller, transtestit fuhuşu, ensest, AIDS, müzikle tedavi gibi bazı konu başlıklarının yanında karşılaştığı ilginç vakaları da okurlarıyla paylaşıyor.


Türkiye’de gerek toplumsal gerek dini açıdan bir tabu olarak kabul edilen cinselliğin nasıl yaşandığını, inanılmaz örnekleriyle, bütün ayrıntılarıyla bu kitapta okuyacak, cinsel sapmaları, cinsel sorunları, cinsel yolla bulaşan hastalıkları ve bunlardan nasıl korunacağınızı öğreneceksiniz.

Türkiye’de Cinsellik kaynak kitap olarak herkesin evinde bulunması gereken bir yapıt…


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!