DUYURULAR :
Kategoriler
Kadin Erkek
#
Sayfa :
136 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
05 Şubat, 2007 
İlk Baskı :
05 Şubat, 2007 
Barkod :
9789752978515 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Eş'siz
Özgür Kadının Yıkılmayan Cazibesi

Patrizia Gucci

Eş'siz bir kadın tarafından kaleme alınan, eşsiz kadınların kitabı. Patrizia Gucci, uluslararası jet sosyetenin tanınan isimlerinden biri. Çekici, saygıdeğer, kendinden emin. Ve tutkulu bir kadın.

Patrizia, kitabının her biri birbirinden ilginç olan bölümlerinde hem yalnız hem de mutlu yaşamanın nasıl mümkün olduğunu anlamamıza yardımcı oluyor. Bir kadın olarak yalnız yaşamanın günlük hayatta karşımıza çıkarabileceği zorlukları iyice kavrayarak bunları yaşamımızın olumlu yanları haline getirebileceğimizi söylüyor. Sürekli karşımıza çıkan o alışıldık soru "Ee, ne zaman evleniyorsun?" dan tutun da restoranlarda tek başınıza yediğiniz yemeklere, kimseye bağımlı olmadan çıktığınız tatillere kadar...

Dupduru bir dil, sıcacık bir üslupla yazdığı kitabında Patrizia Gucci bizlere kariyer yapan, aşka düşkün, maço erkeklerden sakınan, yemek pişirmeyi bilmemekle övünen, düzen takıntısı olan ya da düpedüz bencilce yaşayan yalnız kadınları anlatıyor.

Kadınlar için yazılmış, ama cinsiyet ya da yaş ayrımı yapmaksızın herkes için ilginç fikirlerle dolu, sürükleyici bir kitap.


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!