DUYURULAR :
Kategoriler
Bakım Güzellik
#
Sayfa :
180 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
16 X 23 
Son Baskı :
10 Ekim, 2008 
İlk Baskı :
10 Ekim, 2008 
Barkod :
9786051060262 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Doğal Sağlık ve Güzellik
Amazonlar'dan Anadolu'ya Astroloji ile Gelen

Suna Dumankaya , Frederecio Ciongoli

TÜRKİYE’NİN BİTKİSEL ÜRÜNLERLE CİLT BAKIMI YAPAN İLK GÜZELLİK UZMANI SUNA DUMANKAYA İLE ASTROLOK VE YAŞAM KOÇU OLARAK DÜNYANIN PEK ÇOK ÜLKESİNDE TANINAN FREDERICO CIONGOLI’NDEN ÇOK SATACAK ÇOK SES GETİRECEK BİR KİTAP!


Neden Hasta Olduğumuzu ve Nasıl İyileşeceğimizi Anlamak İçin Yepyeni Bir Bakış Açısı
Her burcun karakteristik duygusal özellikleri var. Her burç bedensel bir rahatsızlığa gebe çünkü her burç bedendeki bir organı işaret ediyor. ilgili organa ve bu organın temsil ettiği değişime göre beden, 'hayat görüşümüzü ve hayatla olan ilişkimizi" ortaya çıkarıyor. Bedendeki her rahatsızlık önce zihinde oluşuyor. Tüm bunlar birleşince bedensel hastalıklarımıza farklı bir bakış açısı geliyor, Burcumuzun potansiyel hastalıkları, bu hastalıkları oluşturan zihinsel nedenler, bunlara yönelik zihinsel çareler ve doğal reçeteler.., Kitapta verdiğimiz her reçete doktorların tedavilerine doğal destek. Bu kitap, hastalıklarınıza "tamamlayıcı" çareler için.
Duygusal sorunlarımızı bedenimiz aracılığıyla tanımlayabilir hale geldiğimizde, kişisel gelişim açısından dev bîr adım atmış olur ve nihayet kendi kendimizin REHBER! olabiliriz.
Anadolu’nun Lokman hekiminden gelen şifa kokulu bilgilerle Brezilya’nın güneşli havasını ve spritüel zenginliğini birleştiren, her an başvurulacak bir el kitabı!


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!