DUYURULAR :
Kategoriler
Roman
#
Sayfa :
453 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
29 Kasım, 2021 
İlk Baskı :
03 Şubat, 2011 
Barkod :
9786051063058 
Kapak Tsr. :
Yayına Hzr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Piruze - Şam'da Bir Türk Gelin


Sinan Akyüz

Çok Satan Kitaplarıyla Tanınan Sinan Akyüz’den Şam’a Gelin Giden Piruze’nin Gerçek Yaşam Öyküsü… Yeni ‘Bir Kızım Olmadan Asla’ Romanı!

"Erkeklere 'Bu evde eksik oları sensin' dediğimizde, adamların yüzleri asılıyor. Biz kadınları, çok film izlemekle suçluyorlar. Keşke evlendikten sonra da ellerimizi tutabilselerdi. Başımızı dizlerinin üzerine yatırıp saçlarımızı okşasalardı. Erkekler evlendikten sonra bunları neden yapmıyorlar? Sahi, bunlar hep filmlerde mi yaşanıyor?"

Derlermiş ki, bazı hayatlar zaman içinde bağlıdır birbirine. Çağlar içinde yankı bulan, eski bir çare ile zincirlidir ötekine.

Yaşadığı acı gerçeklerden kurtulmak için Şamlı bir kocanın elinden Türkiye'ye kaçan genç bir kadının oğullarına kavuşmak için verdiği mücadelenin hüzün dolu hikâyesi, hafızalarınızdan kolay kolay silinmeyeceğe benziyor.

İki Kişilik Yalnzılık, Sevmek Zorunda Değilsin Beni, Yatağımdaki Yabancı gibi çok okunan kitapalrın yazarı Sinan Akyüz’ün kaleminden genç yaşta Şam’da gelin olan Piruze’nin gerçek yaşam öyküsünü soluk soluğa okuyacaksınız....


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!