DUYURULAR :
Kategoriler
Kişisel Gelişim | Kişisel Gelişim
#
Çevirmen :
Sayfa :
305 
Boyut :
13,5 X 19,5 
Son Baskı :
03 Mart, 2015 
İlk Baskı :
12 Ocak, 2001 
Barkod :
9786051063270 
Kapak Tsr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Duygusal Vampirler
Kanınızı kurutan insanlarla başa çıkmanın yolları

Albert J. Bernstein

Duygusal Vampirler: Oradalar işte... Sıradan insan maskelerine bürünmüşler. Şöyle bir çevrenize bakın ve size sıcak bir selam veren komşunuzun arkanızdan konuştuğunu görün. İşinizde önünüzdeki bölmede oturan ve hızla yükselen arkadaşınız ofis içi oyunlara o kadar kendini kaptırmış ki, işini yapmadığı gibi bir de sizden onun işini de yapmanızı talep ediyor.

Duygusal Vampirler iş yerinizde, ailenizde ya da arkadaş çevrenizde olabilirler, hatta yatağınızı bile paylaşabilirler. Çevreniz onlarla dolup taşar: Parlak, zeki, karizmatiktirler; önce güveninizi, inancınızı ve sevginizi kazanırlar, sonra da tüm duygusal enerjinizi soğururlar. Karanlıkta dolaşmak yürek ister elbette. Ama bu durum değişebilir; vampirler hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, sizi o kadar az etkileyebilirler.

Albert J. Bernstein bilgisini, mizah duygusunu ve pratik öğütlerini bir araya getirerek çağdaş okurun sorunu olan bir konuyu ele alıyor: Karanlıkların kan emici yaratıklarını yaşamınızdan nasıl uzak tutabilirsiniz?

Bu kitaptaki vampirler, anti-sosyal, dramatik, narsisist, obsesif-kompulsif ve paranoyak olup hem büyüleyici hem de tehlikeli özelliklere sahipler. Onları anlamazsanız içinize işler, sizi dile eder ve kanınızı emerler. Duygusal Vampirler'de Dr. Bernstein size kendinizi onlardan korumanın sırlarını öğretiyor.
 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!