DUYURULAR :
Kategoriler
Sanat
#
Sayfa :
450 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
21,5 X 29,5 
Son Baskı :
04 Ocak, 2016 
İlk Baskı :
14 Temmuz, 2009 
Barkod :
9786051061306 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Her Yönüyle Çizimin Temelleri
Natürmort - İnsan Figürü - Peyzaj - Portre

Barrington Barber


Yeni başlayanlar ve kendine güvenen sanatçılara yönelik olan bu kitap, natürmort becerilerini, portre, peyzaj ve figür çizimini öğrenmek ve geliştirmek için paha biçilme/ bir referans kaynağı.

Barrington Barber'ın bu kitabı dünya çapındaki tüm sanatçıların, asıl amaçlarına ulaşmalarında, yani çevrelerinde gördükleri dünyayı yeniden şekillendirmelerinde yardımcı oldu. Sanatçıların kendi artistik karakterlerini kullanmalarına izin vererek, kendilerim aşmalarını ve dâhiyane sanat eserleri yaratmalarını teşvik etmeden önce onlara en basit parçalardan başlayıp mükemmelleştirmeyi öğretti.

Takip edilmesi kolay üslubu ve çizim teknikleri, hem yolun başındaki hem de belli bir yol kat etmiş tüm sanatçılar için ideal bir kılavuz oluyor.

Barrington Barber, güzel resimlemelerin ve örneklerin yanı sıra çok net bir şekilde yazılmış açıklamaları tek bir cilt altında toplayarak her seviyedeki sanatçılar için vazgeçilmez bir rehber niteliğindeki bu eseri hazırladı.

 

Barrington Barber grafik tasarım eğitimi aldı. Crafiker olarak kitap ve dergiler için ilüstrasyonlar yapmadan önce, reklam sektörüne girip, birçok büyük ajans için çalışmıştır.

İlüstrasyon ve güzel sanatlar alanında başarılı bir kariyeri vardır. Ayrıca yazdığı ve resimlediği birçok sanat kitabı en çok satanlar arasında yer almaktadır.


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!