DUYURULAR :
Kategoriler
İş Hayatı
#
Sayfa :
390 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
13,5 X 21 
Son Baskı :
01 Mart, 2010 
İlk Baskı :
01 Mart, 2010 
Barkod :
9786051062020 
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Bilinçli İş Yapma Sanatı


Fred Kofman

"Değerlerden Nasıl Değer Oluşturulur"

"Bilinçli iş Yapma Sanatı yaşadığımız dönem için çok temel bir kitap. Endüstri çağında, geçim sağlamakla ekonomik başarı arasında yapılan ayırımdan daha sinsice zarar veren birkaç fikir olmuştur. Maddi ve spiritüel dünyaları birleştirmek için çok fazla zaman harcıyoruz. Fred Kofman da bunu düzenleyebilmek için bize bir dizi özgün araç sunuyor."
-Peter Senge, MİT Öğretimi Üyesi ve Beşinci Disiplin Kitabının Yazarı-

"Fred Kofman, bunun mümkün olduğunu varsayarsak, kalbi beyni kadar büyük olan bir dahidir. Fred bizi bu olağanüstü kitabında, eğer işin hem kalbi hem de beyni yani hem vicdanı hem de bilinçliliği olsaydı, bunun nasıl bir şey olacağına dair heyecan verici bir geziye çıkartıyor. Ortaya çıkan sonuç ise sizi ve dünyanızı dönüştüren bir iş uygulamasıdır."
-Ken Wilber, Filozof ve Herşeyin Teorisi Kitabının Yazarı-

"Fred, liderlerin başarılı olmak için ihtiyaç duydukları özgürlüğü yaratmak adına sorumluluğu ve doğruluğu birleştirmeye yardımcı bir ilham kaynağı oldu." 
-Daniel Rosensweig, Yahoo Inc. Operasyon Direktörü-

"Bilincin iş üzerinde gerçek ve derin bir etkisi var. Değerlerimizle tam anlamıyla uyumlu şekilde çalışmayı öğrenmek ekîbimdeki herkese profesyonel anlamda ve insan olarak daha iyi olmak konusunda ilham verdi."
-Sherly Sandberg, Google Küresal Satış ve Operasyon-

"Fred, arzuluyor konumundan uyguluyor konumuna geçmemize yardım ederek, bilinçli bir kurum oluşturma çabalarımıza gerçek anlamda ortak olmuştur. Verdiği öğütler hiçbir zaman uygulaması kolay şeyler değildir ancak her zaman faydalıdır."
-Eugenio Beaufrand, Latin Amerika Microsoft Başkan Yardımcısı-

"Bilinçli İş Yapma Sanatı, kurumsal eğitimin araçlarını işin gündelik uygulamalarına dönüştürüyor. Hem Chrysler'de hem de DTE Enerji'de Fred'in çalışmaları, sürdürülebilirlik sağlayarak kültürümüzü daha hızlı değiştirmemizi mümkün kıldı."
-David Meador, Detroit Edison Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı- 


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!