DUYURULAR :
Kategoriler
Başvuru
#
Çevirmen :
Sayfa :
242 
Cilt :
Ciltsiz 
Boyut :
23,5 X 15,5 
Son Baskı :
15 Mayıs, 2014 
İlk Baskı :
07 Eylül, 2010 
Barkod :
9786051062464 
Yayına Hzr. :
Kapak Türü :
Karton 
Yayın Dili :
Türkçe 

Dijital Fotoğrafçının El Kitabı Cilt 3


Scott Kelby

Bu kitabın çok parlak bir önerisi var ve Scott bu öneriyi nasıl açıklıyor:

Diyelim ki sizinle birlikte bir çekime gittik ve bana "Hey Scott, bu portre için ışığın yumuşak ve daha güzel görünmesini istiyorum. Softbox'ı ne kadar geriye yerleştirmem gerekir?" diye sordunuz.

Size ışık oranları ya da flaş nitelikleri ile ilgili bir ders vermem. Gerçek hayatta şöyle derim: "Karede görünmemek şartıyla özneye olabildiğince çok yaklaş."

İşte bu kitap, tamamen bununla ilgilidir: sizinle çekime çıkacağız ve sorularınızı yanıtlayacağım, size önerilerde bulunacağım ve bildiğim sırları tıpkı bir dostumla paylaşıyormuş gibi sizinle de paylaşacağım.

Teknik açıklamaları ve fotoğrafçılık jargonunu kullanmaksızın.

Her sayfada fotoğraflarınızı daha güzel yapabilmek için sadece bir kavram açıklanıyor. Sayfayı her çevirdiğinizde, çalışmalarınızı bas-çek fotoğraflardan galerilere asılacak baskılara dönüştürecek olan profesyonel bir ayarı, aracı ya da ipucunu öğreneceksiniz.

Sadece "idare eder" kareler çekmekten ve "Neden benim fotoğraflarım da böyle görünmüyor?" diye düşünmekten sıkıldıysanız, bu kitap tam size göre.

Bu kitap, kafa karıştırıcı bir jargon ve ayrıntılı kavramlar içeren teorik bir kitap değil.

Bu kitap hangi düğmeye basacağınızı, hangi ayarı ne zaman kullanacağınızı gösteren bir kitaptır.

Sır gibi saklanan yaklaşık 200 kadar "ipucu" ile çekimlerinizi daha iyi görünümlü, daha net, daha renkli ve daha profesyonel hale getirecektir.


SATIN AL
Bültenimize üye olun; kitap haberlerini, imza günlerini ve özel indirimleri kaçırmayın!